Podpisanie Listu Intencyjnego z Koncernem KHNP

20 września w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki, pomiędzy naszym Biurem, a koreańskim Koncernem KHNP (Korea Hydro&Nuclear Power) został podpisany List Intencyjny. W uroczystości podpisania uczestniczyli przedstawiciele obu firm.

Pierwsze polsko-koreańskie forum energetyki jądrowej

20 września w Warszawie odbyło się pierwsze polsko-koreańskie forum energetyki jądrowej zorganizowane przez Ministerstwo Energii wspólnie z Ambasadą Korei Południowej. Forum daje możliwość poznania firm i organizacji związanych z energetyką jądrową w obu krajach oraz prowadzenie interaktywnego dialogu na temat współpracy biznesowej na rynku globalnym.

Krajowy Konkurs Energetyczny – Gala Finałowa

Od 10 lat, a tym samym od początku istnienia Konkursu, jesteśmy jego patronem. Od dziesięciu lat obserwujemy młodych ludzi ze szkół średnich i uczelni wyższych, którzy dzielą się ze swoim spojrzeniem na energetykę, swoja wizją rozwiązania problemów współczesnej energetyki.

XXII Forum Ciepłowników

W dniach 9-12 września odbyło się XXII Forum Ciepłowników w Międzyzdrojach. Jedną z najciekawszych części była debata na temat strategii na przyszłość przedsiębiorstw ciepłowniczych. Dyskusja dotyczyła przyszłości branży, wpływu zmiany postaw odbiorców ciepła na biznes i gotowości firm do zmian. W Forum uczestniczyli Rafał Browarski i Adam Rajnysz.

PKO WROCŁAW MARATON

W maratonie wzięło udział ponad 4000 sportowców z 30 krajów świata. Biegacze wyruszyli o godzinie 9. z toru żużlowego na Stadionie Olimpijskim. Wśród nich zawodnik EPK Olgierd Sikora. Trasę maratonu pokonał w czasie - 4:01:26.
PKO Wrocław Maratonem należy do Korony Maratonów Polski, którą rocznie zdobywa około 800 osób. Wśród zdobywców znalazł się Olgierd Sikora. Gratulujemy!!!

Energetyka Bełchatów 2018

W dniach 3-5 września 2018 w Bełchatowie odbyło się XX Sympozjum Naukowo-Techniczne ENERGETYKA BEŁCHATÓW 2018. Jak co roku we wrześniu Bełchatów gościł ekspertów z branży, którzy podczas dwóch dni obrad, zajmowali się najważniejszymi zagadnieniami dla energetyki.Głównym punktem obrad XX Sympozjum Naukowo-Technicznego ENERGETYKA BEŁCHATÓW 2018 było Forum Energetyczne, które w tym roku odbyło się pod hasłem „Przyszłość będzie tym, co zbudujemy”.