POWER GEN EUROPE 2016

Niemalże 15 tys. zwiedzających ze 104 krajów wzięło udział w tegorocznej edycji  targów POWER-GEN Europe 2016, która miała miejsce w dniach 21-23 czerwca w Mediolanie. W odbywającej się równolegle konferencji zarejestrowało się prawie 1000 delegatów.


POWER-GEN Europe to największa na świecie  impreza konferencyjno-wystawiennicza związana z szeroko pojętą branżą energetyczną. Nasze Biuro w POWER-GEN Europe uczestniczy począwszy od 1994 r.

Zapraszamy do obejrzenia filmu udziału naszej firmy w targach:


Na naszym stoisku do dyspozycji zwiedzających oddano pełny zestaw materiałów informacyjnych. Specjaliści EPK służyli, radami, wyczerpującymi wyjaśnieniami, życzliwą pomocą. Łącznie w ciągu trzech dni targów odwiedziło nas prawie 550 osób, odbyło się również kilkanaście spotkań. Wśród odwiedzających byli przedstawiciele całego świata: Amerykanie, Anglicy, Austriacy, Chińczycy, Czesi, Egipcjanie, Irańczycy, Irakijczycy, Niemcy, Nigeryjczycy, Polacy, Rosjanie, Słowacy, Turcy, a także Włosi.


Jak podkreślają uczestnicy targów, stale rosnąca popularność imprezy spowodowana jest chęcią poznania najnowszych osiągnięć w dziedzinie biznesu, technologii i polityki w momencie gwałtownych zmian w sektorze wytwarzania energii. Targi służą nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów, utrwalaniu wizerunku firmy oraz są platformą wymiany doświadczeń, poglądów i opinii na palące problemy branży. 

EPK na POWER GEN EUROPE 2016

EPK na POWER GEN EUROPE 2016

EPK na POWER GEN EUROPE 2016

EPK na POWER GEN EUROPE 2016

EPK na POWER GEN EUROPE 2016

EPK na POWER GEN EUROPE 2016