Aktualności z firmy Energoprojekt-Katowice SA

World Nuclear Exhibition 2018

27/06/18

The international meeting place for the nuclear industry of tomorrow.

Z możliwościami technologicznymi polskich firm i ośrodków naukowych w zakresie energetyki jądrowej można zapoznać się na światowej wystawie przemysłu jądrowego World Nuclear Exhibition w Paryżu.
Na stoisku 7-K23, pod patronatem Ministerstwa Energii, swoją ofertę technologiczną zaprezentują oprócz naszego Biura - APS Energia, Famet, Gambit Lubawka, Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Spetech, Rockfin i Wakmet.

czytaj więcej

Electrify Europe 2018

20/06/18

Energoprojekt-Katowice SA na Targach i Konferencji Electrify Europe. Pawilon Polski.

czytaj więcej

Zwycięstwo w konkursie Tekla BIM Awards

20/06/18

Zwycięstwo EPK w dwóch kategoriach konkursu Tekla BIM Awards! Zwyciężyliśmy w Kategoria w krajach: Polska - Projekty przemysłowe.
Dziękujemy wszystkim za oddane głosy na Nasz Wspólny Projekt Elektrownia Turów. Trud włożony w pracę został doceniony!

czytaj więcej

EPK na Europejskim Kongresie Gospodarczym

17/05/18

Podczas panelu Energetyka jądrowa w Polsce - szukano odpowiedzi na pytania: Kto wybuduje polską elektrownię jądrową? Czy rozwój programu jądrowego w Polsce pomoże nam utrzymać elektroenergetykę opartą na węglu? Co budowa elektrowni jądrowej będzie oznaczać dla całej polskiej gospodarki? Energoprojekt-Katowice SA reprezentował Ziemowit Iwański.

czytaj więcej

Konferencja Budownictwo w Energetyce

16/05/18

XI Konferencja Naukowo-techniczna "Budownictwo w Energetyce" w Szklarskiej Porębie, współorganizowana przez PGE Elektrownię Turów. Referaty, dotyczące naszych doświadczeń w projektowaniu obiektów energetycznych wygłosili Arkadiusz Knora i Jacek Wójcik.

czytaj więcej
ICCI 2018

Targi ICCI 2018

10/05/18

W dniach 2-4 maja w Istambul Expo Center w Stambule odbyła się 24. edycja Międzynarodowych Targów i Konferencji poświęconych energetyce i ochronie środowiska. ICCI 2018 to najistotniejsze spotkanie branżowe organizowane w Turcji. Nasze Biuro uczestniczyło w tym wydarzeniu po raz drugi. Nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem. Obecni na stoisku – Olgierd Sikora i Jan Antończyk – przeprowadzili szereg rozmów z przedstawicielami czołowych firm tureckich.

czytaj więcej