Smart City Expo Poland 2019

Smart City Expo Poland. Targi i konferencja, dedykowane producentom i dostawcom nowoczesnych technologii służących do zarządzania infrastrukturą miejską. O Niezawodności dostaw energii elektrycznej opowiadał, a następnie wziął udział w debacie - Janusz Kurpas, Dyrektor Obszaru Przesyłu i Dystrybucji.


Konferencja Studenckiego Koła Naukowego

Konferencja Studenckiego Koła Naukowego im. Stanisława Ochęduszki Politechniki Śląskiej- Zrównoważony rozwój energetyki oraz symulacje numeryczne przepływów masy i energii. W ramach programu EPKariera w konferencji uczestniczą Michał Brzuszkiewicz i Paweł Ulbrich.

Konkurs Elektryczny Talent

Jesteśmy patronem konkursu Elektryczny Talent, organizowanego przez Zespół Szkół nr 5 w Rudzie Śląskiej. Finał konkursu odbył się 3 czerwca. Poprzedziły go eliminacje przeprowadzone w wszystkich klasach kształcących młodzież w zawodzie technik elektryk.

Dzień Otwarty

Energetyka Studia I stopnia. Niedzielne zajęcia dla studentów kierunku zaocznego. O pracy w naszym Biurze opowiadali Aneta Szubert, Rafał Szubert i Sebastian Waniczek.

Koncert Dzieci Dzieciom

Jak co roku uczestniczyliśmy w koncercie Dzieci Dzieciom organizowanym z okazji Dnia Dziecka w Bibliotece Śląskiej przez Stowarzyszenie Ognisk Edukacyjno-Artystycznych "Amadeusz" i Bibliotekę Śląską. Dzieciaki uśmiechnięte i zadowolone!

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty EPK dla studentów Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej. Prezentacji Biura dokonali Rafał Szubert i Aneta Szubert. O instalacji fotowoltaicznej EPK opowiadał Sebastian Strój, z tematem Magazynowania Energii studentów zapoznał Janusz Kurpas. O Pracowni Cieplnej opowiedział Adam Gliński.