Aktualności z firmy Energoprojekt-Katowice SA

EPKariera - wizyta w Muzeum Energetyki

EPKariera - wizyta w Muzeum Energetyki

12/05/17

W ramach programu EPKariera oraz współpracy z Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych uczestniczyliśmy wraz z uczniami Tesli, szkoły pod naszym patronatem, w zwiedzaniu Muzeum Energetyki, połączonym z wykładem na temat pracy elektrowni. Muzeum prezentuje zwiedzającym tysiące eksponatów związanych z energetyką, produkcją energii oraz jej wykorzystaniem. Pożytecznie spędzony czas, połączenie nauki i dobrej zabawy!

czytaj więcej
ICCI 2017 w Turcji

3 - 5 maja 2017 Stambuł - ICCI 2017

08/05/17

W dniach 3-5 maja br., odbyły się 23. Międzynarodowe Targi i Konferencja ICCI 2016 w Stambule, które są największym wydarzeniem branży energetycznej w Turcji i w regionie. Biuro reprezentowali Jan Antończyk i Krzysztof Reń, a nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem.

czytaj więcej
ICCI 2017 w Turcji

ICCI 2017 w Turcji

24/04/17

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na największych targach energetycznych w Turcji ICCI 2017, które odbędą się w Stambule w dniach 3-5 maja 2017. Państwa wizyta na naszym stoisku A108 będzie doskonałą okazją do spotkania ze specjalistami naszego Biura oraz przedyskutowania bieżącej sytuacji w energetyce. Mając nadzieję na owocne spotkania w Stambule, pozostajemy z poważaniem
Zarząd ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA

czytaj więcej
Konferencja TGPE

Konferencja TGPE

31/03/17

W dniach 28-29 marca w Warszawie odbyła się konferencja Towarzystwa Gospodarczego Polskie Elektrownie z udziałem NCBiR nt. Programu 200+.

czytaj więcej
Ochrona Środowiska w Energetyce i Ciepłownictwie

Ochrona Środowiska w Energetyce i Ciepłownictwie

22/02/17

Polska rzeczywistość a europejska polityka energetyczno-klimatyczna, czas na energetykę i ciepłownictwo przyjazne środowisku, inwestycje i modernizacje, pomysły na paliwa, przyszłość polskiego węgla – to tylko niektóre tematy, o których dyskutowano 20-21 lutego 2017 r. w Katowicach podczas XII Konferencji Naukowo-Technicznej Ochrona Środowiska w Energetyce i Ciepłownictwie. Nasze Biuro na konferencji reprezentował Adam Adamek.

czytaj więcej
Przekazanie do eksploatacji bloku parowo-gazowego w EC Gorzów

Przekazanie do eksploatacji bloku parowo-gazowego w EC Gorzów

03/02/17

Panowie Maciej Wesołowski i Cezary Orłowski uczestniczyli w uroczystym przekazaniu do eksploatacji bloku parowo-gazowego w EC Gorzów, będącej oddziałem Polskiej Grupy Energetycznej - Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA w Bełchatowie. Inwestycję tą zrealizowało konsorcjum firm Siemens Sp. z o.o. w Warszawie oraz Siemens Industrial Turbomachinery ze Szwecji na podstawie kontraktu podpisanego w październiku 2013 r.

czytaj więcej