Aktualności z firmy Energoprojekt-Katowice SA

Zwycięstwo w konkursie Tekla BIM Awards

20/06/18

Zwycięstwo EPK w dwóch kategoriach konkursu Tekla BIM Awards! Zwyciężyliśmy w Kategoria w krajach: Polska - Projekty przemysłowe.
Dziękujemy wszystkim za oddane głosy na Nasz Wspólny Projekt Elektrownia Turów. Trud włożony w pracę został doceniony!

czytaj więcej

EPK na Europejskim Kongresie Gospodarczym

17/05/18

Podczas panelu Energetyka jądrowa w Polsce - szukano odpowiedzi na pytania: Kto wybuduje polską elektrownię jądrową? Czy rozwój programu jądrowego w Polsce pomoże nam utrzymać elektroenergetykę opartą na węglu? Co budowa elektrowni jądrowej będzie oznaczać dla całej polskiej gospodarki? Energoprojekt-Katowice SA reprezentował Ziemowit Iwański.

czytaj więcej

Konferencja Budownictwo w Energetyce

16/05/18

XI Konferencja Naukowo-techniczna "Budownictwo w Energetyce" w Szklarskiej Porębie, współorganizowana przez PGE Elektrownię Turów. Referaty, dotyczące naszych doświadczeń w projektowaniu obiektów energetycznych wygłosili Arkadiusz Knora i Jacek Wójcik.

czytaj więcej
ICCI 2018

Targi ICCI 2018

10/05/18

W dniach 2-4 maja w Istambul Expo Center w Stambule odbyła się 24. edycja Międzynarodowych Targów i Konferencji poświęconych energetyce i ochronie środowiska. ICCI 2018 to najistotniejsze spotkanie branżowe organizowane w Turcji. Nasze Biuro uczestniczyło w tym wydarzeniu po raz drugi. Nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem. Obecni na stoisku – Olgierd Sikora i Jan Antończyk – przeprowadzili szereg rozmów z przedstawicielami czołowych firm tureckich.

czytaj więcej
wiosenne spotkanie ciepłowników epk

Wiosenne spotkanie ciepłowników

09/05/18

W dniach 24-26 kwietnia w Zakopanym odbyła się 25. edycja konferencji: Wiosenne Spotkanie Ciepłowników. Po uroczystym otwarciu, rozpoczęła się sesją wprowadzająca, którą poprowadził - a także wygłosił pierwszy referat Bogusław Regulski z Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie. W ciągu trzech dni odbyły się dwie debaty, wygłoszono blisko 40 referatów, a 700 uczestników odwiedziło ponad 50 stoisk firmowych. W konferencji uczestniczyli Rafał Browarski i Olgierd Sikora.

czytaj więcej
Kogeneracja

Kogeneracja

09/05/18

Wydawnictwo „Nowa Energia” zorganizowało V Konferencję „Kogeneracja - technologie, realizacja inwestycji, finansowanie”, która odbyła się w dniach 10-11 kwietnia 2018 r. w Chorzowie. EPK reprezentował Maciej Wesołowski. Moderatorem Konferencji był prof. dr hab. inż. Wojciech Nowak, dyrektor Centrum Energetyki na AGH.


czytaj więcej