Aktualności z firmy Energoprojekt-Katowice SA

Posiedzenie Rady Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych w EPK

05/09/18

5 września w naszym Biurze odbyło się posiedzeniu Rady Izby, któremu przewodniczył Prezes PIKS, Zbigniew Barłóg. W posiedzeniu uczestniczył Wiceprezes Zarządu EPK Michał Woźniczka, który pełni funkcję członka Zarządu PIKS.

czytaj więcej

IV RAFAKO Półmaraton Racibórz

28/08/18

26 sierpnia 2018 roku odbył się IV RAFAKO Półmaraton Racibórz. Przed głównym biegiem odbył się bieg charytatywny Mini RAFAKO, z którego dochód był przeznaczony na leczenie i rehabilitację Natalki, dziewczynki z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Na starcie półmaratonu, w ramach którego odbyły się również Mistrzostwa Polski Energetyków, pojawiło się ponad 700 zawodników. EPK reprezentowali: Łukasz Grela, Ewa Lampa, Franciszek Marek, Aneta Szubert, Mariusz Tomczak i Michał Woźniczka.

czytaj więcej

Światowe Targi Przemysłu Jądrowego (WNE 2018)

07/08/18

 W dniach 25-29 czerwca br. w centrum wystawowym Paris Nord Villepinte już po raz trzeci odbyły się Światowe Targi Przemysłu Jądrowego – World Nuclear Exhibition (WNE) organizowane przez Reed Expositions France pod patronatem stowarzyszenia AIFEN (l’Association des Industriels Français Exportateurs du Nucléaire - French Nuclear Industry Exporters’ Association). EPK było obecne w Pawilonie Polskim, zorganizowanym przez Ministerstwo Energii.czytaj więcej

Power Gen Africa 2018

02/08/18

W dniach 17-19 lipca 2018 roku W Sandton Convention Center w Johannesburgu w Republice Południowej Afryki odbyła się szósta edycja konferencji i wystawy POWER GEN Africa.

Stoisko EPK, niewielkie, ale wyróżniające się z daleka, przyciągnęło w ciągu trzech dni około czterystu osób. Łącznie w targach i konferencji wzięło udział 2100 osób z 59 krajów, swoje stoiska zaprezentowało 85 wystawców. Mamy nadzieję, że odbyte podczas targów spotkania zaowocują współpracą z firmami nie tylko z RPA, ale także z Kenii, Kongo, Namibii czy Mozambiku.


czytaj więcej

World Nuclear Exhibition 2018

27/06/18

The international meeting place for the nuclear industry of tomorrow.

Z możliwościami technologicznymi polskich firm i ośrodków naukowych w zakresie energetyki jądrowej można zapoznać się na światowej wystawie przemysłu jądrowego World Nuclear Exhibition w Paryżu.
Na stoisku 7-K23, pod patronatem Ministerstwa Energii, swoją ofertę technologiczną zaprezentują oprócz naszego Biura - APS Energia, Famet, Gambit Lubawka, Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Spetech, Rockfin i Wakmet.

czytaj więcej

Electrify Europe 2018

20/06/18

Energoprojekt-Katowice SA na Targach i Konferencji Electrify Europe. Pawilon Polski.

czytaj więcej