Aktualności z firmy Energoprojekt-Katowice SA

Europejski Kongres Gospodarczy

17/05/17

Przedstawiciele naszego Biura wzięli udział w IX Europejskim Kongresie Gospodarczym, który od dziewięciu lat jest jednym z najważniejszych gospodarczych wydarzeń w Europie Centralnej. Przez trzy dni 700 prelegentów poprowadziło blisko 12 tysięcy godzin merytorycznych dyskusji. Wśród poruszanych tematów znalazło się wiele kwestii, dotyczących polskiej energetyki, potrzeb inwestycyjnych i szans ich realizacji, innowacji w energetyce oraz perspektyw dla energetyki opartej na węglu.

czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Energetyków w biegu na 10 km

17/05/17

13 maja br. odbył się XV Bieg Skawiński, w ramach którego rozgrywane są Mistrzostwa Polski Energetyków w biegu na 10 km, w których udział wzięli Franciszek Marek i Michał Warzyc.

czytaj więcej

EPK Team na Mistrzostwach Polski Energetyków w Maratonie Rowerowym MTB

16/05/17

13 maja w Krakowie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Energetyków w Maratonie Rowerowym MTB. Zawody odbyły się w ramach ogólnopolskiego cyklu SKANDIA MARATON LANGTEAM. Na trzech dystansach, wynoszących od 24 do 90 kilometrów ścigało się blisko dwustu kolarzy. Nasze Biuro reprezentowało przez 5 zawodników: Rafał Borówka, Mariusz Dudzik, Wojciech Śląski, Marcin Wolniaczyk, Jarosław Zalega

czytaj więcej
EPKariera - wizyta w Muzeum Energetyki

EPKariera - wizyta w Muzeum Energetyki

12/05/17

W ramach programu EPKariera oraz współpracy z Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych uczestniczyliśmy wraz z uczniami Tesli, szkoły pod naszym patronatem, w zwiedzaniu Muzeum Energetyki, połączonym z wykładem na temat pracy elektrowni. Muzeum prezentuje zwiedzającym tysiące eksponatów związanych z energetyką, produkcją energii oraz jej wykorzystaniem. Pożytecznie spędzony czas, połączenie nauki i dobrej zabawy!

czytaj więcej
ICCI 2017 w Turcji

3 - 5 maja 2017 Stambuł - ICCI 2017

08/05/17

W dniach 3-5 maja br., odbyły się 23. Międzynarodowe Targi i Konferencja ICCI 2016 w Stambule, które są największym wydarzeniem branży energetycznej w Turcji i w regionie. Biuro reprezentowali Jan Antończyk i Krzysztof Reń, a nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem.

czytaj więcej
ICCI 2017 w Turcji

ICCI 2017 w Turcji

24/04/17

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na największych targach energetycznych w Turcji ICCI 2017, które odbędą się w Stambule w dniach 3-5 maja 2017. Państwa wizyta na naszym stoisku A108 będzie doskonałą okazją do spotkania ze specjalistami naszego Biura oraz przedyskutowania bieżącej sytuacji w energetyce. Mając nadzieję na owocne spotkania w Stambule, pozostajemy z poważaniem
Zarząd ENERGOPROJEKT-KATOWICE SA

czytaj więcej