Oferta wynajmu

Wynajem 2

Wynajem 2

Komfortowa powierzchnia biurowa do wynajmu w Katowicach, w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym na Koszutce, przy ul. Jesionowej 15. W miejscu doskonale skomunikowanym, z którego można szybko dojechać zarówno do centrum miasta, do DTŚ, autostrady A4, jak i miast ościennych, przy czym bezpośrednie sąsiedztwo Parku Wełnowieckiego gwarantuje ciszę i komfort pracy.

Energoprojekt - Katowice posiada biurowiec dostosowany do wynajmu zarówno dla przedsiębiorców prowadzących szeroko zakrojoną działalność gospodarczą jak i dla potrzeb małych biznesów. Dysponujemy komfortowo wykończonymi, w pełni klimatyzowanymi lokalami o powierzchni od 15m2 do 260 m2 , posiadającymi również wyposażone pod względem techniczno-informatycznym sale konferencyjne, a także zaplecze techniczne, kuchenne jak i garderobiane.

W sumie oferujemy 1.500m2 powierzchni biurowej do wynajmu, na trzech z ośmiu kondygnacji budynku oraz 45 zamykanych i monitorowanych miejsc parkingowych. Widok z wyższych kondygnacji zapewnia niepowtarzalną panoramę Katowic i miast sąsiadujących.

Optymalne metraże i wysoki standard wykończenia lokali oraz pełne zaplecze infrastrukturalne minimalizują koszty ewentualnej adaptacji lokalu. Dostępność i bliskość parkingu, trzy windy, całodobowa ochrona oraz recepcja podkreślają reprezentacyjny charakter biura. Elastyczne warunki najmu i konkurencyjne ceny zapewniają minimalizację kosztów i stwarzają doskonałe środowisko do rozwoju biznesu.
Zalety
  • centralna lokalizacja
  • doskonała komunikacja w każdym kierunku miasta
  • klimatyzacja jak i wentylacja mechaniczna
  • ochrona, monitoring i usługi czystościowe
  • zabezpieczenia przeciwpożarowe
  • monitorowany parking
  • winda
  • okablowanie strukturalne lokali
  • sale z wideokonferencją
Cena najmu wraz ze wszystkimi opłatami eksploatacyjnymi tylko 31zł za m2 netto!

Cena za 1 miejsce parkingowe za pełny miesiąc 65 zł netto!

Możliwość wynajęcia na godziny, za dodatkową opłatą, sal konferencyjnych, z możliwością telekonferencji lub wideokonferencji!

Dostępne od zaraz!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz bezpośredni kontakt z naszym przedstawicielem, Panem Dariuszem Mateją pod numerem (32) 208 91 94, 601494683.
Wynajem

Wynajem

Wynajem

Wynajem

Wynajem

Wynajem

Wynajem

Wynajem

Wynajem

Wynajem

Wynajem

Wynajem