News from Energoprojekt-Katowice SA

Podpisanie Listu Intencyjnego z Koncernem KHNP

25/09/18

20 września w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki, pomiędzy naszym Biurem, a koreańskim Koncernem KHNP (Korea Hydro&Nuclear Power) został podpisany List Intencyjny. W uroczystości podpisania uczestniczyli przedstawiciele obu firm.

czytaj więcej
polsko-koreańskie forum energetyki jądrowej

Pierwsze polsko-koreańskie forum energetyki jądrowej

25/09/18

20 września w Warszawie odbyło się pierwsze polsko-koreańskie forum energetyki jądrowej zorganizowane przez Ministerstwo Energii wspólnie z Ambasadą Korei Południowej. Forum daje możliwość poznania firm i organizacji związanych z energetyką jądrową w obu krajach oraz prowadzenie interaktywnego dialogu na temat współpracy biznesowej na rynku globalnym.

czytaj więcej

Krajowy Konkurs Energetyczny – Gala Finałowa

24/09/18

Od 10 lat, a tym samym od początku istnienia Konkursu, jesteśmy jego patronem. Od dziesięciu lat obserwujemy młodych ludzi ze szkół średnich i uczelni wyższych, którzy dzielą się ze swoim spojrzeniem na energetykę, swoja wizją rozwiązania problemów współczesnej energetyki.

czytaj więcej

XXII Forum Ciepłowników

21/09/18

<p>W dniach 9-12 września odbyło się XXII Forum Ciepłowników w Międzyzdrojach. Jedną z najciekawszych części była debata na temat strategii na przyszłość przedsiębiorstw ciepłowniczych. Dyskusja dotyczyła przyszłości branży, wpływu zmiany postaw odbiorców ciepła na biznes i gotowości firm do zmian. W Forum uczestniczyli Rafał Browarski i Adam Rajnysz.<br></p>

czytaj więcej

PKO WROCŁAW MARATON

09/09/18

W maratonie wzięło udział ponad 4000 sportowców z 30 krajów świata. Biegacze wyruszyli o godzinie 9. z toru żużlowego na Stadionie Olimpijskim. Wśród nich zawodnik EPK Olgierd Sikora. Trasę maratonu pokonał w czasie - 4:01:26.
PKO Wrocław Maratonem należy do Korony Maratonów Polski, którą rocznie zdobywa około 800 osób. Wśród zdobywców znalazł się Olgierd Sikora. Gratulujemy!!!

czytaj więcej

Scientific-Technical Symposium Energetyka Bełchatów

06/09/18

On September 3-5, 2018, in Bełchatów, the 20th Scientific-Technical Symposium of BEŁCHATÓW ENERGY 2018 took place. Like every year in September, Bełchatów hosted industry experts who during the two days of the symposium were dealing with the most important issues for the power industry.

czytaj więcej